asistent predaja

TM INVEST, a.s.

Miesto práce
Galanta
Adresa
Hlavná 918/2
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
696 - 750 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Aktívne ponúka a predáva tovar zákazníkom, radí zákazníkom ako udržiavať zakúpený tovar, ponúka doplnkový sortiment, kontroluje tovar na zverenom úseku, udržiavanie čistoty a poriadku na predajni a vykonávanie práce podľa pokynov nadriadených.
Požiadavky na zamestnanca
- spoľahlivosť
- empatia
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav,schopnosť vyjadrovať sa
- samostatnosť
- tvorivosť, kreativita
- manuálna zručnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- percenta z predaja
- pracovné oblečenie
- možnosť nákupu za výhodne zamestnanecké ceny a ďalšie benefity.
Informácie pre uchádzača
- ponuka práce na TPP
- nástupný plat 696 € brutto + percenta z predaja + pracovné oblečenie + možnosť nákupu za výhodne zamestnanecké ceny a ďalšie benefity.
- nezaučených zaškolíme
- nástup možný ihneď
- bližšie info: ☎0911265780
Stručná charakteristika spoločnosti :
Slovenská spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť predajní s obuvou a galantérnym tovarom pod názvom Obuv Soňa a obuv Rieker. Za 25 rokov na Slovenskom trhu sa stala synonymom pohodlia, dizajnu, nadčasovosti a praktickosti obuvi zároveň.
R. Jašíka 158/8, Partizánske, Slovensko
Kontaktná osoba: Anna Ďurišová