Finančný sprostredkovateľ/manažér

TomHome, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Adresa
Ružinovská 1
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 2 800 EUR / Mesiac
- spravodlivý kariérny systém
- odmeňovanie na základe produkcie a dosiahnutej pozície
- povyšuje automaticky systém a nie nadriadený
- Fakturácia SZČO, alebo vlastna s.r.o.
- účtovníctvo a odvody zabezpečíme !!!
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
7.3.2020
Termín nástupu
7.3.2020
Náplň práce
práca s interným informačným systémom - Findata, Môj šanón, Finplán
práca s aplikáciami partnerských inštitúcií - 48 partnerských inštitúcií
komunikácia s finančnými partnermi - banky, poisťovne, investičné spločnosti, stavebné sporiteľne
komplexné zastrešenie procesu so zákazníkom ( neobchodná časť )
podpora pri výbere a organizácii firemných akcií
vzdelávanie sa v oblasti finančných produktov
sebarealizácia a rozvoj osobnosti
Požiadavky na zamestnanca
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvílnosť
- chuť učit sa nové veci
- proaktivita
- podnikateľský duch
- nebuď ovca
- prestaň rozmýšľať ako zamestnanec
Zamestnanecké výhody, benefity
- Rozšírenie znalostí v oblasti financií
- Firemný paušál
- Firemné podujatia v rámci pracovného času
- Flexibilný pracovný čas po skúšobnej dobe
- Exkluzívne podmienky na finančných produktoch po skúšobnej dobe
- Príjemný kolektív
Informácie pre uchádzača
Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači z Bratislavy a blízkeho okolia
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme partnerom Švajčiarskej spoločnosti Swiss Life so 160 ročnou históriou, naším pracovníkom ponúkame prémiové riešenia a technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy. Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita, zmysluplnosť, dlhodobosť.
Figová, 85, Bernolákovo, Slovensko
Kontaktná osoba: Tomáš Ilavský
Tel.: 0910200628