Vodič MKD (ADR)

TRANPORT TSL s.r.o

Miesto práce
Bratislavský kraj
Adresa
Stavitelska Bratislava
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Doprava
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
plat je v netto
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
1.10.2018
Termín nástupu
1.10.2018
Náplň práce
Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok .
- Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru
- Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru
Požiadavky na zamestnanca
Prax vo vedení nákladného motorového vozidla min. 3 roky
Potvrdenia a preukazy o lekárskej prehliadke, psychologickom vyšetrení
Slušné správanie, morálne bezúhonný, lojálny
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť pracovať pre veľké stabilné spoločnosti
- atraktívne mzdy
- možnosť dlhodobej práce
- maximálna podpora zamestnávateľa
- preplatená dovolenka
- poistenie
- školenia a tréningy
Informácie pre uchádzača
Stabilná práca v platobne schopnej spoločnosti
preukaz ADR na prevoz látok inak ako v cisternách vítaný.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť je dopravnou spoločnosťou zameranou na prepravu tovaru z Bratislavy. A takmer do všetkých štátov Európskej únie, najmä však Rakúska, Holandska, Čechy a Poľska. Orientujeme sa na kvalitu dopravných služieb, ktoré poskytujeme naším zákazníkom. Spoločnosť má k dispozícii vlastný vozový park kamiónových súprav Mercedes -Benz.Naše vozidlá sú kvôli bezpečnosti zabezpečené a kontrolovateľné modernými technickými zariadeniami.
Oldřichovice, Třinec, Česká republika
Kontaktná osoba: Martin Řehák