vodič MKD

TRANS HRON s.r.o.

Miesto práce
Levice
Adresa
Ku Bratke 1
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Mzda sa vypláca vždy v nasl.mesiac za odpracovaný mesiac, nie je prekážkou poskytnúť zamestnancovi zálohu.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.3.2018
Náplň práce
Rozvoz a zvoz tovaru v EÚ, špecializujeme sa na NL,BE. Turnusová prac. doba, 2 týždne sa jazdí, týždeň doma.Mzda je vyplácaná vždy na čas, žiadne meškanie.
Požiadavky na zamestnanca
Od záujemcu na pracovnú pozíciu vodič MKD požadujeme,VP sk.C+E, bezúhonnosť,KKV, psychotesty, zdravotnú spôsobilosť. Príjmeme aj záujemcu,začiatočníka, ktorého zaučí vyššie kvalifikovaný pracovník.
Informácie pre uchádzača
Ak si myslíte, že práca vodiča vás baví a máte na to predpoklady, svoje CV posielajte na info@transhron.sk alebo osobne kontaktujte na t.č. 0903470145 p. Andráši st.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Transhron pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003.
Zaoberáme sa expresnou prepravou tovaru na medzinárodnej úrovni, pričom sa špecializujeme na krajiny Holandsko, Veľká Británia, Belgicko a Nemecko. Ponúkame individuálny prístup ku každému klientovi a mnohoročné skúsenosti s prepravou tovaru. Od svojho vzniku sa neustále rozširujeme, rozvíjame a prispôsobujeme svoje služby aktuálnym potrebám trhu a zákazníkov.
Stará 52, Tlmače, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter Andráši
Tel.: 0903470145