vodič dodávky do 3,5t

TRANS HRON s.r.o.

Miesto práce
Levice
Adresa
Ku Bratatke 1, Levice
Pracovná oblasť
Doprava
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 300 EUR / Mesiac
Pri pracovnom pohovore.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.9.2018
Termín nástupu
20.8.2018
Náplň práce
Rozvoz a zvoz kusového a paletového tovaru v rámci štátov EÚ, pričom sa špecializujeme na Holandsko a Belgicko.
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme uchádzača, ktorý má schopnosť orientácie v zahraničí, nerobí mu problém vedenie motor. vozidla aj v noci, na koľko ide o pružnú pracovnú dobu. Prax vo vedení dodávkového vozidla vítaná.
Informácie pre uchádzača
Životopis spolu so žiadosťou prosíme zaslať na info@transhron.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Transhron pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003.
Zaoberáme sa expresnou prepravou tovaru na medzinárodnej úrovni, pričom sa špecializujeme na krajiny Holandsko, Veľká Británia, Belgicko a Nemecko. Ponúkame individuálny prístup ku každému klientovi a mnohoročné skúsenosti s prepravou tovaru. Od svojho vzniku sa neustále rozširujeme, rozvíjame a prispôsobujeme svoje služby aktuálnym potrebám trhu a zákazníkov.
Stará 52, Tlmače, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter Andráši
Tel.: 0903470145