Obchodno-technický zástupca pre oblasť Košický a Prešovský kraj

Tremco illbruck s.r.o. - organizačná zložka

Miesto práce
Košický kraj, Prešovský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Základná mzda počas skúšobnej doby 600 EUR brutto + 600 EUR brutto prémie podľa dosiahnutých jednotlivých parametrov.
Základná mzda po skúšobnej dobe 700 EUR brutto + prémie do výšky 700 EUR brutto podľa plnenia plánovaných parametrov .
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
15.7.2020
Termín nástupu
1.8.2020
Náplň práce
súčasným zákazníkom budeš poradcom v oblasti tesniacich a lepiacich systémov značky illbruck
budeme vyžadovať , aby si tiež aktívne vyhľadával nových zákazníkov a ponúkol im správne riešenie s cenovou ponukou
čas od času budeš viesť technické školenie nových aj súčasných zákazníkov a predstavovať im nove produkty a novinky
samozrejme ,že výsledkami svojej práce sa pochváliš v reporte
Požiadavky na zamestnanca
výbornú schopnosť komunikovať a prezentovať
empatické správanie a umenie počúvať
schopnosť vedenia samostatne obchodného rokovania
flexibilita , ochota cestovať a vzdelávať sa
znalosť produktov v odbore stavebníctvo výhodou
Zamestnanecké výhody, benefity
perspektívna práca na trvalý pracovný pomer v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
platové podmienky priamo závisle na Tvojich výsledkoch
pravidelné vzdelávanie zamestnancov v odbore
služobný automobil , s možnosťou využívania aj na súkromne účely
k Tvojej štandardnej výbave patrí notebook a mobilný telefón
Stručná charakteristika spoločnosti :
Medzinárodná spoločnosť s predajnou pobočkou v Žiari nad Hronom , zaoberajúca sa predajom produktov pre stavebníctvo .Pôsobí na Slovensku od roku 2002 . (www:cpg-europe.com)
Priemyselná 6/815, Ladomerská Vieska, Slovensko
Kontaktná osoba: Vladimír Nemčok