Stolár, nábytkar

Twinyx s.r.o

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
Dohodou
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2020
Termín nástupu
3.2.2020
Náplň práce
Spolocnost vyrabajuca exkluzivny nabytok a interieri prijme do svojho timu dvoch samostatnych stolarov a lakernika s praxou pri vyrobe nabytku pre poziciu stolar do vyrobnej dielne v Ziary nad Hronom
Požiadavky na zamestnanca
Pozadujeme preciznost , zaujem o pracu a seriozne jednanie
Zamestnanecké výhody, benefity
Zabezpecime slusne financne ohodnotenie , pracovne prostredie na vysokej urovni, klud na vykon preciznej prace , stravovanie a tepla strava priamo vo vyrobnej budove
Informácie pre uchádzača
Jednosmenna pracovna doba
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spolocnost vyrabajuca exkluzivny nabytok a interieri.
Cukrova 2376/6, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav