Operátor výroby - spracovanie tlačovín

ULTRA PRINT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Pluhová 49
Pracovná oblasť
Polygrafia, vydavateľský priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Plat sa skladá z nasledovného:
700,- Eur brutto základ + 200 až 300 Eur brutto osobné ohodnotenie + príplatky za prácu navyše, či odmeny
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
12.6.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadáme pracovníka dokončovacej úpravy tlačovín. Práca na jednu smenu od pondelka-do piatku. Práca s jednoduchými strojmi ako aj ručná práca s papierom pri výrobe rôznych tlačovín. Zaškolíme a naučíme, podmienkou je len ochota učiť sa, technické cítenie a fyzická zdatnosť.
Požiadavky na zamestnanca
Technická zručnosť, precíznosť, schopnosť učiť sa nové veci, radosť z dobrého výsledku, fyzická zdatnosť.
To je to, čo je potrebné, aby ste si zo sebou k nám priniesli, to ostatné Vás naučíme.
Zamestnanecké výhody, benefity
Riadny pracovný pomer na jednu smenu, stravné lístky, slušné mzdové ohodnotenie, pri práci navyše možnosť zarobiť viac, odmeny za výborne vykonanú prácu, menší príjemný kolektív, svetlé, vetrané výrobné priestory bez chemických výparov. Prevádzka kúsok od Polusu je dobre dostupná a nie veľmi vzdialená od centra Bratislavy.
Informácie pre uchádzača
prosíme, zasielajte nám životopisy a motivačné listy na mailovú adresu:
holcikova@ultraprint.eu
na meno Ing. Miriam Holčíková
Stručná charakteristika spoločnosti :
Tlačiareň v oblasti hárkovej ofsetovej tlače s kompletnou vlastnou knihárskou dielňou, poskytujúca služby aj v oblasti digitálnej tlače a grafiky. Naším cieľom je poskytovať čo najlepšie služby svojím klientom a to v spolupráci s kolegami, ktorých ich práca u nás baví a teší ich taktiež spokojnosť našich klientov.
Zaručujeme riadny pracovný pomer, príjemný menší kolektív a slušné mzdové ohodnotenie.
Pluhová 49, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Miriam Holčíková
Tel.: 02-434 12 464