Vodič/ka VZV ( Landshut/Dingolfing - logistika pre BMW) pohovory priamo v Bratislave dňa 10.12.2018

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Dingolfing, Ladshut
Pracovná oblasť
Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
13,17 - 16,21 EUR / Hodina
po 1 roku 16,21€ brutto/hodinu
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
7.12.2018
Termín nástupu
2.1.2019
Náplň práce
- zabezpečenie tovaru, transport tovaru v miestach logistického centra
- nakládka, vykládka LKW
- práca so skenerom
- SAP (znalosti výhodou)
Požiadavky na zamestnanca
- preukaz na VZV + prax/ pokiaľ preukaz nevlastníte, ale máte prax, môžete si ho spraviť priamo u nás ZDARMA
Zamestnanecké výhody, benefity
- Plat: 13,17€ brutto/hodinu, po roku 16,21€ brutto/hodinu
- ubytovanie zabezpečené za 230-250€/osoba/mesiac - zamestnancovi sa strháva až z platu
- 2-zmenná prevádzka ( ranná/poobedná): 05:00 -13:30/ 13:30 - 22:00
Informácie pre uchádzača
Na spomínanú pozíciu budeme organizovať pohovory a testovacie jazdy na VZV dňa 10.12.2018 v Bratislave, aby sme vyšli v ústrety práve uchádzačom zo Slovenska. Prítomná bude tiež personalistka priamo z K&N.
Pred nástupom je potrebné prísť na osobný pohovor + testovaciu jazdu na VZV, ktorý sa bude konať dňa 10.12.2018 v Bratislave.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Über 40 Jahre Erfahrung und Know-how: Wir kennen den regionalen Arbeitsmarkt. Gleich welche Branche oder Qualifikation - Unique bietet Unternehmen und Arbeitssuchenden von der klassischen Arbeitnehmerüberlassung und -vermittlung in Fest-anstellung bis hin zur dauerhaften Projektbetreuung wie On-Site-Management die gesamte Bandbreite an Personaldienst-leistungen aus einer Hand.
Als Teil der börsennotierten USG People N.V. gehört Unique zu den erfolgreichsten Personaldienstleistern in Europa.
In Deutschland sind wir mit über 80 Standorten vor Ort.
Im Mittelpunkt steht bei uns immer der Mensch. Ob Hilfskraft, Facharbeiter oder höherer Angestellter - wir bieten Perspektiven.
Mit fairer Bezahlung, sozialen Arbeitsbedingungen und persönlicher Betreuung motivieren wir unsere Mitarbeiter jeden Tag, ihr Bestes zu geben.
Dr.Emil Brichta Straße 3a, Passau, Nemecko
Kontaktná osoba: Anna Cisar
Tel.: 00491736762762