Účtovník

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Miesto práce
Nitra
Adresa
Trieda Andreja Hlinku 1, Nitra
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
629 - 755 EUR / Mesiac
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. platová trieda 5 (minimálne 629 €, maximálne 755 € + osobné ohodnotenie)
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Účtovanie dodávateľských faktúr, bankových účtov, likvidácia cestovných príkazov. Podrobnosti budú upresnené pri pracovnom pohovore.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: ekonomické - stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti: ovládanie práce v systéme SAP vítané, komunikatívnosť, precíznosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, 3 roky praxe v podvojnom účtovníctve
Stručná charakteristika spoločnosti :
verejnoprávna inštitúcia
Trieda Andreja Hlinku 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Katarína Miklovičová kmiklovicova@ukf.sk