Rozvozca dielov (Banská Bystrica)

Unix Auto s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Adresa
974 05 Banská Bystrica Zvolenská cesta 177
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
580 - 720 EUR / Mesiac
• Ponúkaný plat (brutto) od 580€ do 720€ +prémia + stravné lístky
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
• Starostlivosť o zákazníkov a ich obsluha
• Rozvoz autodielov , príprava podkladov na rozvoz
• Administrácia
Požiadavky na zamestnanca
• Vodičské oprávnenie skupiny „B”
• Automechanik vzdelávanie je výhodou
• Prax vo vedení motorového vozidla minimálne 2 roky
• Flexibilita
• Komunikatívnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
• Ďalšie benefity v prípade nadčasov
• Základný plat môže byť vyšší v závislosti od pracovných a odborných skúsenosti uchádzača
• Prémia aj počas skúšobnej doby
• Neustále možnosti na postup, kariérny rast
• Vzdelávanie a odborné školenia v rámci medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť osobného rastu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Mobilný telefón aj na súkromné účely
• Práca v dynamickom kolektíve
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Konkurencieschopnú mzdu, ktorú dostanete vždy načas
• Jedno zmenná pracovná prevádzka
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. je dcérskou spoločnosťou UNIX Auto Kft., ktorá je absolútnym lídrom na trhu náhradných dielov k osobným autám v Maďarsku a držiteľom ocenenia "Najlepšia maďarská firma roka 2016". Medzinárodná spoločnosť UNIX Auto Kft. sa už viac ako 25 rokov zaoberá distribúciou náhradných dielov pre osobné a nákladné vozidlá v strednej Európe. Disponuje rozsiahlou distribučnou sieťou, má vedúce postavenie na maďarskom trhu a je kľúčovým hráčom aj v Rumunsku. Unix Auto má viac ako 130 pobočiek a 3000 zamestnancov. Autodiely a doplnky distribuje od viac ako 350 dodávateľov z 35 krajín sveta. Vlastným vyhľadávacím programom a predajným systémom poskytuje jedinečné služby v regióne. Na Slovensku je zastúpená spoločnosťou Unix Auto s.r.o.
Nové Mesto Stará Vajnorská 37, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mariana Farkasová
Tel.: +421914355587