Riaditeľ krajského pracoviska Banská Bystrica - štátny radca VK/2019/1280

ÚRAD PRE REGULÁCIU ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKÁCIÍ A POŠTOVÝCH SLUŽIEB

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Adresa
Zvolenská cesta 20, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Štátna správa, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
platová tarifa + príplatok za riadenie: 1142,00 + osobný príplatok podľa zákona o štátnej službe č. 55/2017 Z. z., bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
marec 2019
Termín nástupu
apríl 2019
Náplň práce
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Koncepčná a systémová činnosť v štátnom dohľade v oblasti elektronických komunikácií pri tvorbe opatrení so zodpovednosťou za rozhodnutia s dôsledkami na územie kraja.
Hlavné úlohy:
- riadenie výkonu štátneho dohľadu §38 zákona číslo 351/2011 Z.z. vrátane riadenia výkonu a vyhodnocovania meraní fyzikálnych veličín v oblasti rádiových vĺn,
- riadenie kontrolnej činnosti a vydávanie rozhodnutí v štátnom dohľade §38 zákona číslo 351/2011 Z.z..
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské II. stupňa
- činnosti vyžadujú znalosti z odboru elektronických komunikácií
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1)
Zamestnanecké výhody, benefity
Pružný pracovný čas.
Služobný čas štátneho zamestnanca je 37 ½ hodiny týždenne.
Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
Možnosť získať odmeny za výsledky práce.
Príplatok k náhrade príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti.
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
Možnosť zúčastňovať sa školení.
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní
Podanie žiadosti:
Termín na podanie žiadosti o zaradenie do výberového konania VK/2019/1280 spolu s ďalšími požadovanými dokumentmi je do 06.03.2019 cez ústredný portál verejných služieb Slovensko.sk https://open.slovensko.sk/vk vyhľadávanie v registri Výberového konania , aktuálne vyhlásené výberové konanie VK/2019/1280- štátny radca – vedúci štátny zamestnanec - riaditeľ krajského pracoviska Banská Bystrica. Žiadosti o zaradenie do výberového konania zaslané cez stránku www.job.sk nebudú zaradené do výberového konania.
Továrenská 7, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: lz1@teleoff.gov.sk