Zdravotná sestra v detskej ambulancii v obci Kráľová pri Senci

VALSON s.r.o.

Miesto práce
Senec, Galanta
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
850 EUR / Mesiac
Brutto
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
28.9.2018
Termín nástupu
1.10.2018
Náplň práce
- odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenie
- meranie telesných funkcií /teplota, krvný tlak, pulz/
- podávanie injekcií do svalu
- očkovanie
- objednávanie prevencií
- asistencia lekárovi pri poskytovaní zdrav. starostlivosti
- správa zdravotných záznamov pacientov a s tým spojená administratíva
- podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky ambulancie
-zodpovedá za správne uloženie liečiv a očkovacích látok, sleduje exspiráciu a dodržuje predpisy o uložení, manipuláciou s liečivami a očkovacími látkami
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské vzdelanie v odbore detská sestra
alebo
vysokoškolské I. stupňa v odbore ošetrovateľstvo
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Práca s počítačom sa nevyžaduje
• Príjemné vystupovanie a pro-klientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Firemná lojálnosť, bezkonfliktnosť, schopnosť pracovať v tíme
• Samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
• Vodičský preukaz B
Informácie pre uchádzača
Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: k.hacikova@gmail.com.
V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhadzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie a za prejavený záujem.
Zaslaním svojho CV dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Všeobecná ambulancia pre deti a dorast
Hlavná 760/104, Jelka, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarina Háčiková
Tel.: 0944623123