Oblastný manažér predaja Prievidza, Partizánske, Topoľčany- ASO VENDING

VENDING s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1300€ brutto (po zaškolení) + podiely z predaja + kvartálne odmeny + ročná odmena + odmeny podľa počtu odpracovaných rokov + ďalšie benefity
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
28.11.2019
Náplň práce
Vašou úlohou bude získavanie nových kontraktov, vyjednávanie obchodných podmienok a starostlivosť o existujúcich klientov. Preto si táto pozícia vyžaduje veľkú dávku zodpovednosti a samostatnosti.
Stane sa z Vás jedna z kľúčových osôb v regióne, ktorý budete riadiť.
Požiadavky na zamestnanca
Predaj neberieme ako prácu. Predaj nás baví a je to náš spôsob života.
Do nášho tímu hľadáme obchodníka, ktorý je skutočným profesionálom, alebo má najlepšie predpoklady sa ním stať.
Profesionálneho obchodníka vnímame ako človeka, z ktorého vyžaruje obrovské odhodlanie dosahovať stanovené ciele, ktorý ovláda schopnosť presvedčivo komunikovať a záleží mu na spokojnosti zákazníkov.
Naším cieľom je mať na každej pozícií tých najlepších. Ak ste to práve vy, tešíme sa na osobné stretnutie.
Zamestnanecké výhody, benefity
Osobné auto
Služobný telefón
Príspevok na ošatenie
Notebook
Možnosť kariérneho postupu
Osobný rast formou školení
Informácie pre uchádzača
Životopisy môžete posielať na adresu: dobis@asovending.sk
Do predmetu emailu uveďte: Obchodník PD
VYHRADZUJEME SI PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
ASO VENDING je rodinná firma s medzinárodným know-how. Sme jednotkou na slovenskom vendingovom trhu. Naším hlavným cieľom je ponúkať vynikajúcu kávu naším zákazníkom. Káva je naša vášeň.
Medený Hámor 7, Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Wolkomerová
Tel.: +421918380451