Obchodný zástupca

VHML,spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 1 800 EUR / Mesiac
Plat posledného zástupcu - od 1000 do 1900
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
4.6.2018
Termín nástupu
18.6.2018
Náplň práce
Prebratie a komunikácia s už existujúcimi zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákaznikov.
Požiadavky na zamestnanca
Komunikatívny, kreatívny, zodpovedný, vodičský preukaz skupiny B - minimálne 5 ročná prax v riadení motorového vozidla, vysokoškolské vzdelanie, technický talent.
Balík Office - veľmi dobre
Zamestnanecké výhody, benefity
Pri výberovom konaní
Informácie pre uchádzača
Voľný pracovný čas, práca z domu, nezávislosť v rozhodovaní
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obchodno servisná spoločnosť, s celoslovenským pôsobením, druhá najväčšia vo svojom zameraní na slovenskom trhu, s 15 ročnou históriou. Zameraná na všetky priemyselné odvetvia, kde pracujú vysokozdvižné vozíky. Najväčší partner Švédskej spoločnosti Trelleborg na slovenskom trhu. (95 %)
Kimovská 40, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Viliam Husár