predavačka

Ing. Soňa Soyková Via Natura

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Krížna 62, 821 08 Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod, Služby, Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 - 800 EUR / Mesiac
základná zložka: 600 EUR/mesačne + variabilná zložka 0-50% zo základnej zložky mzdy
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
14.6.2019
Termín nástupu
1.7.2019
Náplň práce
Zaujíma vás zdravý životný štýl, alternatívna medicína a knihy?
Staňte sa súčasťou nášho kolektívu.
Náplň práce:
- obsluha a starostlivosť o zákazníka so zámerom predaja
- odborné poradenstvo
- obsluha registračnej pokladnice, práca s hotovosťou
- príjem tovaru, jeho vyloženie a pútavé vystavenie
- kontrola záruky, kvality a vzhľadu ponúkaného tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- vytváranie objednávok
Požiadavky na zamestnanca
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť, priateľskosť
- orientáciu na zákazníka
- záujem učiť sa novým veciam
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- prax v obchode je vítaná, nie je však podmienkou
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
-úvodné zaškolenie,
-pevnú pracovnú dobu: 8 hod. Po-Pi od 8.30h-17h/ 10h-18h pracovné smeny
-motivačné bonusové ohodnotenie,
-prácu v príjemnom kolektíve,
-zamestnanecké zľavy,
- priestor realizovať sa v obchode, odborne rásť
Informácie pre uchádzača
Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na mail: knihy.lars@gmail.com
Na osobné stretnutie budeme telefonicky pozývať len vybraných kandidátov. Za porozumenie ďakujeme.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Via natura - predajňa zdravej výživy, prírodných výživových doplnkov, prírodnej kozmetiky, výrobkov Energy a kníh. Sme malý kolektív, z pôvodného zamerania na knihy sme rozšírili sortiment a naše zameranie aj na zdravý životný štýl. Našim zákazníkom ponúkame zdravie pre telo aj dušu.
Krížna 62, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Soňa Soyková