Chyžná do apartmánového domu Viktor,Jadranská 41,Bratislava-Dúbravka

VIKTOR

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
250 - 400 EUR /
250 eur je za polovicu mesiaca v čistom a 400 eur je za celý mesiac v čistom,pritom sa pracuje 2 hodiny -6 hodín denne,výnimočne 8 hodín.
Pracuje sa tak,že sú 4 apartmány,ktoré sa niekedy upratujú každý deň,niekedy len jeden z nich,alebo dva z nich alebo 3 z nich.
CCa 2 hodiny trvá upratanie jedného apartmánu.
Teda pracovná doba je od 10-12 alebo 10-14 alebo 10-16 prípadne 10-17
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2016
Termín nástupu
15.10.2016
Náplň práce
Po odchode hostí z apartmánu sa prezlečie posteľné prádlo a všetko sa pedantne vyčistí.Kúpeľňa,WC,kuchyňa,obývačka,izby.
Požiadavky na zamestnanca
Čistotnosť,záujem o prácu,spoľahlivosť
Informácie pre záujemcu
Pošlite sms na 0905 777 888 zavoláme Vám
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hotel Viktor,Kremnická 26,Bratislava
Apartmánový dom Viktor,Jadranská 41,Bratislava
Kontakt
VIKTOR
Kremnická 26, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Dr.Ivona Podstavková