Skladnik - Anglicko - od £8.35 až £14.00 hod. Pozície aj bez znalosti anglického jazyka.

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Adresa
Didcot, Burnley, Bristol, Tamworth, Basingstoke
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika, Špedícia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Mzda začína od £8.35 až £14.00 na hodinu.
- preplácané nadčasy
- prémie za zmenu
- preplácané výkonnostné bonusy
- cca 40 hod./ týždenne - nadčasy sú možné každý deň
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2019
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
Náplň práce
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- riadenie elektrického, vysokozdvižného vozíka LLOP
Požiadavky na zamestnanca
- nie je potrebná prax v odbore
- pre niektoré pozície nie je potrebná znalosť anglického jazyka
Zamestnanecké výhody, benefity
- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Anglický ubytovací agenti /tiež český a slovenský/
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Vybavenie NI čísla a účtu v banke (OnePay card https://onepay.co.uk/)
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Cestuje sa v skupinách
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
- Odchody sú každý týždeň
Informácie pre uchádzača
Ponúkame Vám nové pracovne pozície v skladoch v Anglicku. Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe.
** Pre niektoré pozície nie je potrebná znalosť anglického jazyka **
Najnižšie náklady na vycestovanie.
Priamo pre anglického zamestnávateľa hľadáme šikovných ľudí do skladov. Náplňou práce je vykladanie, etiketovanie, balenie, scanovanie a váženie rôzneho druhu tovaru.
Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Zamestnávame počas celého roku.
Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás teraz na dole uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430
- Nina 00421 911 868 948
- Kancelária VM Recruitment 00421 463 817 880
Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia
Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.
Diviacka Nova Ves 559, 559, Diviacka Nová Ves, Slovensko
Kontaktná osoba: Nina Mišejová
Tel.: 00421911868948