Veduci servisného strediska detského tovaru, Senica

VonTom s.r.o. (Flash services)

Miesto práce
Senica
Adresa
Továrenská 532
Pracovná oblasť
Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 1 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Hľadáme vedúceho servisného strediska. Sme firma ktorá sa zaoberá detskym a dojčenským tovarom - potriebami pre dojčatá a mamičky - autosedačky, kočíky, cestovné postieľky, jedálenské stoličky a iné.
Náplň práce:
- riadenie tímu technikov (vrátane dochádzky, odmeňovanie ...)
- kontrola vybavenie reklamácií
- zabezpečovanie skladových zásob náhradných dielov
- riešenie problematických reklamácií a odborných posudkov
- zodpovednosť za predajňu / outlet a pokladňu
- Riešením reklamácií voči dodávateľom
- administratívna činnosť (faktúry, dobropisy ...)
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky:
- bystrá hlava, šikovné ruky, zdravý sedliacky rozum
- SŠ s maturitou
- AJ mierne pokročilá
- komunikatívna osobnosť
- samostatnosť v organizovaní a plánovanie práce
- schopnosť práce pod tlakom
- prax s vedením menšieho tímu
- časová flexibilita
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na trvalý úväzok pre stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť
- možnosť získať extra bonus ku mzde - výkonnostnú prémiu
- stravné lístky
Informácie pre uchádzača
Nástup - ihned.
Miesto práce:
okres Senica
Senica, Továrenská 532
Stručná charakteristika spoločnosti :
Logistika, skladovanie, projektový management, poradenstvo a konzultácie - www.flash-services.cz
Budapešťská 1491/3, Praha 15 - Hostivař, Česká republika
Kontaktná osoba: Nováková Jana
Tel.: +420727818015