firemný zástupca (obchodný zástupca) pre košický a prešovský kraj

WACKER NEUSON s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Prešovský kraj
Adresa
Wacker Neuson s.r.o., Zvolenská cesta 3448, 984 01 Lučenec
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
1.9.2018
Náplň práce
Vašou úlohou bude zaisťovať predaj a poskytovať potrebné odborné informácie našim zákazníkom. Za tým účelom budete v našej firme vyškolený.
Požiadavky na zamestnanca
požadujeme:
- Stredoškolské vzdelanie - technický prehľad
- Prax v oblasti priameho predaja podobného tovaru (stavebné stroje, náradie, technické vybavenie, poľnohospodárske stroje, záhradná technika, automobily a pod.)
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, schopnosť organizácie vlastné predajné činnosti
- Dynamickú osobnosť schopnú aktívne budovať svoju predajnú oblasť
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
- Veľmi dobré pracovné podmienky v stabilnej firme
- Veľmi dobré finančné ohodnotenie
- Firemné automobil s možnosťou súkromného používania
Informácie pre uchádzača
Ak máte záujem zúčastniť sa výberového konania na túto pozíciu, zašlite nám, prosím, životopis na e-mailovú adresu peter.paska@wackerneuson.com pod značkou Firemný zástupca.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Wacker Neuson s.r.o.
dcérska spoločnosť popredného výrobcu stavebných strojov a mechanizácie WACKER NEUSON SE, so zameraním na predaj, servis a prenájom stavebných strojov a stavebnej mechanizácie.
Zvolenská cesta 3448, Lučenec, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Peter Paška
Tel.: +421 905 275 597