Servisný technik stavebných strojov

WACKER NEUSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Adresa
Rybničná 40, Bratislava - Vajnory
Pracovná oblasť
Obchod, Služby, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
950 - 1 250 EUR / Mesiac
plus variabilná zložka formou polročných bonusov
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
1.1.2019
Náplň práce
Záručný a pozáručný servis stavebných strojov Wacker Neuson
Údržba a oprava strojov Wacker Neuson
Montáž a servis doplnkov a príslušenstva
Diagnostika závad , špecifikácia náhradných dielov
Požiadavky na zamestnanca
Odborné vzdelanie , prípadne vyučenie v strojárenskom alebo príbuznom odbore výhodou
Záujem o techniku
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Aktívny prístup ku zvereným úlohám
Schopnosť samostatne pracovať
Ovládanie PC, WORLD, EXCEL, OUTLOOK
Vodičský preukaz B
Zamestnanecké výhody, benefity
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na slovenskom trhu
Zaujímavú , rôznorodú a samostatnú pracovnú náplň
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie + bonusy
Stravenky/príspevok na stravovanie, školenia
Stručná charakteristika spoločnosti :
Wacker Neuson s.r.o.
dcérska spoločnosť popredného výrobcu stavebných strojov a mechanizácie WACKER NEUSON SE, so zameraním na predaj, servis a prenájom stavebných strojov a stavebnej mechanizácie.
Zvolenská cesta 3448, Lučenec, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Tibor Klement
Tel.: +421 905 275 599