RECRUTING SPECIALIST - sváření, strojírenství

WBD WeldingService GmbH

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
+ provize
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.05.2018
Termín nástupu
11.6.2018
Náplň práce
Pro naši nově otevřenou pobočku na Slovensku hledáme rekruitera se zkušenostmi v oblasti svářování, strojírenství. Práce je možná jako home office.
Náplň práce: rekruting kvalifikovanýc i vedoucích pracovníků v nizozemí i zahraničí.
Aktivní vyhledávání, výběr vhodných uchazečů na dané pracovní pozice
Inzerce a správa pracovních míst
Požiadavky na zamestnanca
aktivní přístup
samostatnost
velmi dobré komunikační schopnosti
velmi dobré organizační schopnosti
ochota pracovat v týmu
akitvní znalost německého jazyka - nejlépe B2
práce s počítačem
ŘP sk.B
Práce u stabilní rozvíjející se společnosti s 20 letou historií v oboru.
Odměna ovlivnitelná výkonem
K dispozici mobil, počítač
Možnost kariérního růstu
24 dní dovolené
Informácie pre uchádzača
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: michalova@wbd-gruppe.cz
Uchazeči budou pozváni na osobní pracovní pohovor.
Tel.: + 49/1590 418 9545
WBD WeldingService GmbH je společnost poskytující služby v oblasti svařování a současně s pravomocí poskytovat služby prostřednictvím zaměstnanců do pronájmu. Sloužíme svým zákazníkům při stavbě potrubí, zařízení, strojů, mostů, ocelových mostů, ocelových konstrukcí pro výstavbu vodovodních toků, při stavbě lodí, elektráren nebo jeřábů. Poskytujeme také služby pro zákazníky v leteckém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu.
Einsteinstraße 2-6, Oranienbaum-OT Wörlitz Kapen, Nemecko
Kontaktná osoba: Anna Michalova
Tel.: + 49 1590 418 9545