Špecialista pre výber zamestnancov/Recruiter -Slovensko

WBD WeldingService GmbH

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.01.2019
Termín nástupu
01.01.2019
Náplň práce
Momentálně hledáme posilu na pozici náboráře/recruitera do nově vznikající kanceláře na Slovensku (lokalita kanceláře ještě není určená a lze se domluvit). Nástup nejlépe od 1/2019.
Ako recruiter budete mať na starosti:
- inzerovanie voľných pracovných miest, - aktívne vyhľadavanie vhodných kandidátov
- kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekciu najvhodnejších
Požiadavky na zamestnanca
- praxe s náborem pracovníků výhodou
- min. mírně pokročilá znalost NJ podmínkou
- - vodičský preukaz podmienkou
- stabilní a dlouhodobá práce na HPP na německou pracovní smlouvu pod firmou s 20-letou historií
- 25 dní dovolené
- měsíční základní mzda 1.500,- EUR brutto + provize
- možnost vyřídit v Německu příspěvku na péči o dítě ve výší 194 EUR/měs.
Informácie pre uchádzača
Zájemci volejte na telefonní číslo +49 1590 418 9545 nebo rovnou posílejte životopis spolu s fotografií a certifikátem na:
michalova@wbd-gruppe.cz, tel..
nebo dopitova@wbd-gruppe.cz
Jsme německá personální agentura s 20-letou historií a zaměřujeme se primárně na obor strojírenství.
Einsteinstraße 2-6, Oranienbaum-OT Wörlitz Kapen, Nemecko
Kontaktná osoba: Anna Michalova
Tel.: + 49 1590 418 9545