Autorizovaný technik

WELCO spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Fixní plat + provize z obchodů
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
29.5.2020
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
• B2B obchodování v oblasti prodeje svařovacích materiálů, strojů a příslušenství pro svařování
• vyhledávání nových akvizic a podpora stávajících obchodních partnerů
• budování značky a prodejní sítě
• reprezentace společnosti a firemní kultury
• hledání nových příležitostí na trhu
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdělání: VŠ, SŠ strojírenského zaměření nebo odborné vyučení s maturitou.
Praktická znalost svařování MMA. MIG, TIG vítána.
Živnostenský list
Vlastní auto
CO U NÁS ZÍSKÁTE?
• zajímavou a rozmanitou práci
• zaškolení zkušenými kolegy - co neumíte, to Vás naučíme
• slušný výdělek
• možnost nabízet kvalitní produkty
• možnost plánovat si a organizovat svůj pracovní čas
• stabilitu úspěšné ryze české společnosti
• rodinnou atmosféru a opravdovou podporu našeho týmu
• perspektivu dlouhodobého zaměstnání
• služební mobil a notebook
• nástup ihned, popř. podle dohody
Informácie pre uchádzača
JAK U NÁS USPĚJETE?
• máte chuť obchodovat
• jste komunikativní a iniciativní osobnost
• jste orientovaný/á na výsledek
• pokud již máte předchozí zkušenost s obdobnou pozicí, velmi ji oceníme, znalost svařování také vítána
• znalost práce na PC ( email, Word, Excel )
• máte min. SŠ vzdělání se strojírenským zaměřením
Jsme obchodní firma, zabývající se vývojem, poradenstvím a prodejem speciálních přídavných materiálů a příslušenství pro svařování a pájení, zejména pro údržbu, opravy a renovace. Na českém trhu působíme od roku 1995. Naše výrobky jsou vyráběny pod registrovanou obchodní značkou WELCO předními výrobci svařovacích materiálů v Evropě a USA.
26. dubna 245, Uherský Brod, Česká republika
Kontaktná osoba: Petr Malík
Tel.: +420602717429