Čašník/čašníčka

WHATEN s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Adresa
Cesta na Štadión 1269/30, 97404 Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Náplň práce
Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne
Požiadavky na zamestnanca
vek minimálne 18 rokov
ukončené základné vzdelanie
prax je výhodou, nie podmienkou
Zamestnanecké výhody, benefity
bonusy z predaja
pracovný týždeň 5 dní
dovolenka
Stručná charakteristika spoločnosti :
Taliansko je synonymum dobrého jedla a jedinečnej kultúry.
Poctivosť, tradície a kvalita spojené s nezameniteľnou explóziou chutí, vôní a aróm Vás zoberú na južné slnečné miesta. Preneste sa skrz taliansku kuchyňu do stredomorskej „čižmy“ a vychutnajte si originálne recepty nášho šéfkuchára Juseppeho.
Spoznajte kvalitu a autenticitu poctivého talianskeho jedla, ktoré Vám pripravíme z tých najčerstvejších sezónnych surovín. Vytvárame pre Vás gastronomické špeciality, ktoré čakajú na Vaše objavenie.
Plaváreň Štiavničky - cesta na štadión 1269/30, Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter Majer
Tel.: +421905589162