Výrobný pracovník strojárska výroba

WPW Center s. r. o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Adresa
Radlinského 20, Sp. Nová Ves
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
580 EUR / Mesiac
- od 3. mesiaci možnosť osobnostnej odmeny ku základnej mzde
- platobný dekrét sa vypracuje v priebehu skúšobnej doby na základe šikovnosti a pracovných schopností kandidáta
- prémia zo splnenia výrobného plánu
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
29.3.2019
Termín nástupu
18.2.2019
Náplň práce
- výrobná činnosť vysokotlakových čističov, vodných čerpadiel
- príprava komponentov do výroby
- manuálna montážna činnosť - technické/strojárske zameranie výhodou
- balenie produktov a príprava na expedíciu
- testovanie vybraných produktov pred odoslaním
- manipulácia s hotovými výrobkami
Požiadavky na zamestnanca
- zručnosť, pozitívny prístup k práci a ochota spolupracovať, schopnosť pracovať a rozmýšľať pri práci ( nie je to pasová výroba)
Zamestnanecké výhody, benefity
- stravné lístky 3,6 Eur
- odmeny po 3. mesiacoch podľa skúsenosti a šikovnosti kandidáta
- práca na 1.smenu - 7:00 - 15:30
- TPP na 1 rok, po roku na neurčito
- pravidelné prehodnocovanie miezd počas roka nadradeným
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma WPW Center, s.r.o. je slovenský výrobca vodných čerpadiel pre všeobecné použitie a motorových vysokotlakových čističov Waspper a Gaspper. Sídlo aj výroba sa uskutočňujú v Spišskej Novej Vsi a sme hrdý na napredovanie a expedovanie do krajín EU a USA. Naším cieľom je expandovať aj do 3.krajín a úspešne zvýšiť obrat v najbližších rokoch.
Radlinského 20, Spišská Nová Ves, Slovensko
Kontaktná osoba: Jakub Sedlačko