Upratovačka s úsmevom na estetickej klinike

YES VIP s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Bezručova
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2020
Termín nástupu
3.8.2020
Náplň práce
Na konci léta otvíráme v Bratislavě (ul. Bezručova) novou pobočku Kliniky Yes Visage (estetická medicína)
Hledáme šikovnou posilu na úklid ordinací a zázemí.
Plochy, povrchy, nádobí, prádlo, odpadkové koše
Práce je pro 2 uchazeče - směny ranní/odpolední (pondělí - pátek)
Požiadavky na zamestnanca
Zkušenost s úklidem
Schopnost zorganizovat si práci
Pečlivost
Profesionální vystupování a příjemný vzhled (budete součástí našeho týmu :-)
Dlouhodobá spolupráce na TPP
Práce v překrásném prostředí prestižní kliniky
Pravidelná pracovní doba
Služby kliniky za výhodných podmínek
Multisportkarta
Informácie pre uchádzača
Pošlete životopis s fotografií
Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie a kadeřnictví
Michalská 9, Bratislava, Česká republika
Kontaktná osoba: Lenka Veselá