Pekár - cukrár

Your Space s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
600 - 1 200 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.5.2020
Termín nástupu
1.6.2020
Náplň práce
Pečenie kváskového chlebíka a pečiva, postupne aj cukrárenských výrobkov
Požiadavky na zamestnanca
Vyučený v obore pekár - cukrár
Zamestnanecké výhody, benefity
Nová prevádzka a zariadenie, možnosť odmeňovania v závislosti na tržbe.
Informácie pre uchádzača
Predpokladané spustenie prevádzky - koniec mesiaca máj 2020
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Your Space s.r.o. je prevádzkovateľom kaviarne pod názvom Kuut - Creative Café a bezobalového obchodu pod názvom Kutica vo Vrbovom na Nám. Slobody. Prevádzka našej kaviarne je v prevádzke druhým rokom s kapacitou cca 60 hostí a v lete s terasou cca 90.
V ponukovom liste našej kaviarne, baru, sa snažíme ponúkať výrobky predovšetkým slovenských dodávateľov a dbáme na to, aby náš ponúkaný servis bol v max. miere ekologický, teda bezobalový, resp. zásobovaný vratnými obalmi.
V našej ponuke nájdete kávu od Trenčianskej pražiarne Cofee Sheep, studené a teplé nápoje s prírodnými sirupmi od spoločnosti Herbert Essentials Trnava, sypané čaje od spoločnosti Wilfred Sľažany a mnohé ďalšie.
Pivko si môžete vychutnať od pivovaru Urpiner, ako i od Piešťanského remeselného pivovaru Žiwell.
V súčasnosti ideme prevádzku rozširovať o reštauráciu, ktorá bude zameraná na zdravé stravovanie.
Gen. M. R. Štefánika, Vrbové, Slovensko
Kontaktná osoba: Ivan Drevenák
Tel.: 0903623394