Osobny sofer

Zahranicna organizacia Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Doprava, Logistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Platobne podmienky budu prerokvane na osobnom pohovore.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
8.12.2019
Termín nástupu
1.2.2020
Náplň práce
Hladame skuseneho vodica, ktoreho pracou bude riadenie osobneho automobilu. Pozicia osobneho sofera, pre hlavne jednu osobu. Sofer je k dispozicii 40 hodin tyzdenne, avsak aktivne za volantom je ovela menej.
Požiadavky na zamestnanca
Minimalny vek 30 rokov
Minimalne 5 rokov skusenosti na pozicii profesionalneho vodica (Praca sofera pre zahranicnu spolocnost alebo velvyslanectvo vyhodou)
Aktivna znalost anglickeho jazyka (B1)
SR narodnost alebo doklad o legalnom pobyte na SR
Znalost Bratislavy (ulice, cesty, budovy)
Dobre orientacne zmysly
Flexibilita
Zodpovednost
Doveryhodnost
Diskretnost
Zamestnanecké výhody, benefity
Nenarocna praca
Soferovanie luxusneho automobilu
Praca v malom time
Praca v medzinarodnom kolektive
Informácie pre uchádzača
Prosim o zaslanie zivotopisu prednostne v anglickom jazyku na adresu embassybts@yahoo.com. Ziadosti o poziciu so zivotopismi budu vyhodnocovane priebezne.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Zahranicna organizacia s malym timom v centre Bratislavy.
Bratislava centrum, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: BTS Embassy