Chyžná v rezidencii veľvyslanca

Zahranicna organizacia Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
Platobné podmienky budú prerokvané na osobnom pohovore.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
22.12.2019
Termín nástupu
3.12.2019
Náplň práce
Veľvyslanectvo hľadá chyžnú, ktorá bude pracovať v rezidencii veľvyslanca na plný úväzok. Udržiavanie čistého a organizovaného domu je prvoradou úlohou. Súčasťou práce je aj podpora a komunikácia s rodinou veľvyslanca a ostatnými zamestnancami, ktorí pracujú v dome (kuchár, záhradník).
Požiadavky na zamestnanca
Predchádzajúce skúsenosti s prácou v domácnosti
Práca pre veľvyslanectvá a práca v rezidenciách veľvyslancov výhodou
Aktívna znalosť anglického jazyka (B1)
Štátna príslušnosť SR alebo doklad o legálnom pobyte na Slovensku
Čestná a dôveryhodná osoba
Diskrétna a bezúhonná osoba
Zodpovedná osoba
Flexibilná osoba
Zamestnanecké výhody, benefity
Pomerne jednoduchá a priamočiara práca
Práca v jednom dome a starostlivosť oň
Vlastné riadenie času
Zodpovednosť za vlastnú prácu
Pracovné prostredie malého tímu v jednom dome (napr. kuchár, záhradník)
Informácie pre uchádzača
Prosím o zaslanie životopisu prednostne v anglickom jazyku na adresu embassybts@yahoo.com. Žiadosti o pozíciu so životopismi budú vyhodnocované priebežne.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Zahranicna organizacia s malym timom v centre Bratislavy.
Bratislava centrum, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: BTS Embassy