stavbyvedúci

Zakládání staveb, a.s.OZ BA

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
podľa odbornosti, vzdelania a praxe
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.3.2018
Termín nástupu
1.2.2018
Náplň práce
riadenie stavebných a montážnych pprác, vedenie dokumentácie stavby, organizácia prác subdodávateľom, kontrola rozpočtov,vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom stavby, spolupráca so stavebným dozorom
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Zamestnanecké výhody, benefity
motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility, zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu, zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme, telefon, PC
Stručná charakteristika spoločnosti :
uskutočňovanie stavieb a ich zmien, inžinierska činnosť
Košická č.56, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Iveta Orgoňová
Tel.: +421 918 709 211