Stavebný technik - rozpočtár, kalkulant

ZAKLADANIE STAVIEB, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Košická 56
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Základná zložka mzdy, stravné lístky, 13.plat
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
4.11.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Spracovávanie cenových kalkulácií, cenových ponúk a predvýrobná príprava stavieb
Požiadavky na zamestnanca
Lojalita, aktívny prístup, precíznosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť, prax v odbore vítaná
Zamestnanecké výhody, benefity
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti
Samostatná a zaujímavá práca v priateľskom tíme
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Príspevok zo sociálneho fondu
Pohyblivá pracovná doba
Služobný mobil
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu zasielajte životopis na našu e-mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Stavebná spoločnosť, súčasť medzinárodnej skupiny, s pôsobením na území Slovenska, Česka, Nemecka, Poľska a Chorvátska. Orientovaná predovšetkým na technológie špeciálneho zakladania pre všetky druhy stavieb - priemyselné, dopravné, občianske, vodohospodárske a ekologické.
Košická 56, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Oľga Moravanská
Tel.: +421 2 32115106