krupier, krupierka

ZAMADT, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Adresa
ČSA 83/10
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
- práca s finančnou hotovosťou
- vyplácanie výhier zákazníkom
- obsluha baru a hracích zariadení
- práca s VRP pokladňou
Požiadavky na zamestnanca
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- flexibilita
- zodpovednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca pre skutočných priekopníkov výherného hracieho odvetvia
- celá mzda vyplácaná na účet zamestnanca
- práca na zmluvu s hradením plných odvodov
- preplácame prácu nadčas, prácu v noci , vo sviatky a víkendy
- stravovacia karta dobíjaná každý mesiac
Informácie pre uchádzača
Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.
Spolu so životopisom zasielajte aj vašu aktuálnu fotografiu.
Mateja Bela 3460/68, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter Hurta