Zdravotné sestry (m/f/d)

Zaquensis Service GmbH Health Recruiter

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 700 - 3 300 EUR / Mesiac
K základnému platu pribudnú individuálne prednosti, napr. roky praxe, špecializácia, prídavky, typ oddelenia, nadčasy, nočné, atď.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
individuálny
Náplň práce
- Pracovný pomer na klinikách a nemocniciach na celom území Nemecka
- plný pracovný úväzok, možnosť nočných smien a platených nadčasov
- Odbory: intenzívna starostlivosť, anesteziológia, operačná sála, neurológia, psychiatria, interné oddelenie, gynekológia a novorodenecké oddelenie, ortopédia, atď.
- prax a zaučenie priamo na klinike
- Získanie jazykových znalostí je zaručené klinikou priamo na mieste.
- Zaistená stála integračná pomoc.
Požiadavky na zamestnanca
- Doklad o potvrdení profesie (vysvedčenie, diplom).
- Vysoká snaha vzdelávania a integrácie.
- Profesionálne nasadenie, tímový postoj.
- Empatia, presnosť, odhodlanie.
- Záväzok na pobyt v Nemecku.
- vhodné aj pre absolventov
Zamestnanecké výhody, benefity
- Pomoc a finančná podpora v sprostredkovaní ubytovania
- Finančná podpora mesačných cestovných lístkov, stravy na pracovisku
- Prevzatie finančných nákladov na uznanie profesie (preklady a overenia dokumentov, poštovné náklady a vybavenie úradných povinností pomocou integračných manažérov)
- atď.
Informácie pre uchádzača
- Využite výhody nemeckého jazykového kurzu a pomocné 9-mesačné zaškolenie, ktoré platí a organizuje Váš budúci zamestnávateľ, resp. nemocnica, v ktorej budete pracovať a u ktorej ste od začiatku pod zmluvou.
Ponúkame :
- Bezplatné školenia nemčiny do B2 /9 mesiacov/
- Osobitné prémie pre tých, ktorí pricestujú so znalosťami v nemčine
A1 - 300€, A2 - 600€, B1 - 900€, B2 - 1200€
- Pracovný pomer na klinikách a v nemocniciach.
- Ubytovanie zaistené nemocnicou s minimálnymi nákladmi.
- Miestna integračná podpora /vytvorenie účtu, prihlásenie bydliska, zdravotné poistenie/ pomocou integračných manažérov.
- Bezplatné preklady dokumentov a proces uznania profesie (Anerkennung).
- Počas 9-mesačného projektu - mzda praktikanta (min.1500€ brutto)
- Po úspešnej jazykovej skúške a uznaní profesie pracovná zmluva na dobu neurčitú, základná mzda podľa kvalifikácie a rokov praxe (základ je ca. 2700€ brutto). Korektné platy, vyplácanie nadčasov a príspevkov za nočné, atď.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Health Recruiter je, jako člen poskytovatele personálních služeb ZAQUENSIS, hodnotovým, spolehlivým a úspěšným personálním zprostředkovatelem personálu specializované péče a lékařů v rámci německého zdravotnického systému, který je obzvláště hrdý na svá četná úspěšná propojení na trvalá pracovní místa.
Od roku 2016 je ZAQUENSIS první německou společností, která je součástí mezinárodní skupiny House of HR, díky čemuž si posílila svou pozici v rámci německé a evropské konkurence.
House of HR sestává z 15 společností působících v Belgii, Holandsku, Německu,
Francii, Polsku, Švýcarsku, Rumunsku, Španělsku a Portugalsku. S obratem 1,8 miliardy eur, 500 pobočkami, 45 655 externími zaměstnanci a 2 900 interními zaměstnanci za rok 2018 dokázala skupina House of HR vytvořit silnou mezinárodní síť se širokou škálou služeb.
Leipheimer Straße 49, Neu-Ulm, Nemecko
Kontaktná osoba: Maria Kurz
Tel.: +4915118856682