Prevádzkár

Zdravie z pece, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Elektrárenská 1
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 250 - 1 500 EUR / Mesiac
Platené nadčasy.
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2021
Termín nástupu
1.2.2021
Náplň práce
Pracovník, ktorý dokáže zabezpečiť plynulý chod remeselnej pekárne. Celková starostlivosť o fungovanie prevádzky. Živnosť výhodou.
Požiadavky na zamestnanca
Radi by sme našli človeka, ktorý má bohaté skúsenosti s vedením prevádzky (hotela, reštaurácie, výroba potravín), ktorý je schopný pracovať samostatne, zodpovedne a flexibilne. Živnosť výhodou.
Informácie pre uchádzača
Flexibilná pracovná doba, organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, práca s PC, spoľahlivosť a vedenie ľudí.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Remeselná pekáreň zameraná na výrobu špeciálnych výrobkov.
Elektrárenská 1,, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Rastislav Hajnala