Predavač/predavačka vo vinotéke v Slovenskom Grobe

Zlatá hus, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Adresa
Pezinská 1, Slovenský Grob
Pracovná oblasť
Obchod
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
3,80 - 5 EUR / Hodina
polovičný úväzok (3,80 / hod), skrátený úväzok (3,80 / hod), živnosť (5 / hod), brigáda (4 / hod)
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Predaj vína zo slovenska, aj z celého sveta, predaj doplnkov k servisu vína a nápojov, manipulácia s pokladňou, dopĺňanie tovaru, starostlivosť o čistotu prevádzky podľa stanovených pravidiel.
Možnosti pracovných úväzkov : polovičný úväzok (3,80 / hod), skrátený úväzok (3,80 / hod), živnosť (5 / hod), brigáda (4 / hod)
Požiadavky na zamestnanca
Komunikatívnosť, záujem o prácu a zákazníka, znalosť o víne vítaná, nie však podmienkou.
Všetko potrebné Vás naučíme/zaškolíme.
Zamestnanecké výhody, benefity
Stručná charakteristika spoločnosti :
Rodinná firma pôsobiaca v gastronómii.
Pezinská 2, Slovenský Grob, Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Janovová
Tel.: 0918507241