Zubný lekár

Zubár-Pro s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Adresa
Chorvatsky Grob .Rubinova 1. OC Monar
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
1.1.2019
Termín nástupu
30.11.2018
Náplň práce
Sme stomatologická ambulancia a hľadáme
zubného lekára-lekarku.Termín nástupu do práce: ihneď
V našej ambulancii budete mať možnosť práce s najmodernejšími technológiami v moderne novovybavenom zariadení.
V rámci našej ambulancie máme k dispozícii tomografický röntgen, stomatologický mikroskop a lupový systém ,strojovú endodonciu Densply, používame Cad-Cam technológie, práca s Cerecom
U nás Vás čaká práca v príjemnom mladom kolektíve.
Požiadavky na zamestnanca
Zamestnanecké výhody, benefity
Informácie pre uchádzača
Stručná charakteristika spoločnosti :
Stomatologicka ambulancia
Zahradna 14, Chorvatsky Grob, Slovensko
Kontaktná osoba: Oleg
Tel.: 0940538328