vedenie detského súboru ľudového tanca

ZUŠ

Miesto práce
Ilava
Adresa
Obrancov mieru 356, Dubnica nad Váhom
Pracovná oblasť
Školstvo a vzdelávanie
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
7 - 8,50 EUR / Hodina
Dohodou
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
27. 08. 2018
Termín nástupu
3.9.2018
Náplň práce
vedúci detského tanečného ľudového súboru
Požiadavky na zamestnanca
- uchádzač nemusí spĺňať kvalifikáciu pedagogického zamestnanca
- dohoda o pracovnej činnosti /aj o brigádnickej činnosti/ od 3 do 10 hodín týždenne
Zamestnanecké výhody, benefity
- deň, poprípade dni v týždni, výkonu práce si určí uchádzač sám
Informácie pre uchádzača
Hľadáme zapáleného tanečníka, ktorý by chcel svoje skúsenosti v oblasti ľudového tanca odovzdať našim deťom.
Vzhľadom k plnej kvalifikácii triedneho učiteľa týchto žiakov, výučba hodín súborového tanca je nepovinne voliteľný predmet, ktorý môže viesť aj nekvalifikovaný učiteľ.
Vedúci súboru má k dispozícii vlastnú tanečnú sálu, klavírneho korepetítora, plne vybavenú krojáreň a živú ľudovú hudbu.
Pre bližšie informácie sa neváhajte opýtať na tel.č. 0905 423 475
Kontakt
ZUŠ
Obrancov mieru 356, Dubnica nad Váhom, Slovensko
Kontaktná osoba: Naděžda Provazníková
Tel.: 0905423475