Zubný lekár

ZWDENT, s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Adresa
Hollého 2, Pezinok
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 4 500 EUR / Mesiac
Mzda pozostáva z fixnej časti a % z tržby. Brutto 1100 eur a 30% z tržby. Príjem závisí od produktivity práce. Priemerná denná tržba /8 hod/ je cca 600 eur.
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Zubný lekár.
Požiadavky na zamestnanca
Zamestnám zubného lekára s praxou i absolventa do dentálneho centra ZWdent v Pezinku.
Zamestnanecké výhody, benefity
Mzda pozostáva z fixnej časti a % z tržby. Brutto 1100 eur a 30% z tržby. Príjem závisí od produktivity práce. Priemerná denná tržba /8 hod/ je cca 600 eur. Po dohode sú samozrejme možné rôzne úpravy.
Informácie pre uchádzača
Venujem sa predovšetkým estetickej stomatológii a implantológii, hľadám podporu pre konzervatívu, najmä endo, aj bežnú chirurgiu. Niektoré práce možno vidieť na www.zwdent.sk, každoročne vydávame aj svoju publikáciu.
Centrum disponuje nadštandartným vybavením/ CT, OPG, každé kreslo má io rtg, strojová endo, digitalizácia protetiky, možnosť práce s mikroskopom/.
V centre máme 3 plne vybavené pracovné miesta, štvrté sa pripravuje. Pracujú u nás teraz 2 zubné lekárky na tpp, do centra prichádza skúsený vynikajúci implantológ MUDr. Tomáš Pánek.
Skúsená hygienička pracuje u nás na plný úväzok. Recepčná na plný úväzok súčasne zhotovuje opg a ct.
Vítané a podporované neustále vzdelávanie v odbore, práca s fotkami, osvojovanie nových technológií.
Lekár bude mať k dispozícii kreslo na celý deň, ponúkam možnosť voľby pracovného času aj zárobku.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hollého 22, Pezinok, Slovensko
Kontaktná osoba: Roman