Scrum Master/Agile coach

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Na pozíciu Scrum Mastra/Agile coacha hľadáme človeka, ktorý by rád zúžitkoval svoje nadobudnuté schopnosti a zručnosti v oblasti mentoringu či už individuálnom alebo skupinovom, ktorý by pomáhal medzinárodnému tímu stať sa produktívnejším a pochopiť výzvy, ktorým budú čeliť. Máš v sebe nadšenie pre takúto náplň práce? Pošli nám svoj životopis.
Náplň práce:
- transformácia tímov na Scrum/Agilnú metodiku
- mentoring na tímovej a individuálnej úrovni
- rozvíjanie výkonnosti tímov
- odstraňovanie prekážok na všetkých úrovniach v rámci tímu
- podpora a pomoc k neustálému zlepšovaniu
Požadujeme
- skúsenosť 3+ rokov na pozícií Scrum Mastra
- pochopenie problému a nadobudnutie riešenia za krátke časové obdobie
- schopnost riešiť problémy v medziľudských vzťahoch
- certifikát Scrum Mastra je výhodou
- angličtina na komunikačnej úrovni C1
Benefity
- možnosť práce full remote
- 13. plat
- flexibilná pracovná doba od 6:00 do 22:00
- 5 dní voľna navyše
- 6 sick days
- Multisport karta
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
-zmluva na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111