Upratovačka

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- denné čistenie podláh, umývadiel, výliviek, kľučiek = podkrovie, I nadzemné podlažie , II nadzemné podlažie, suterén, sklad surovín, sklad hotových výrobkov
- denné čistenie a dezinfikovanie podláh, toaliet, pisoárov, umývadiel, batérii, kľučiek
- mesačné čistenie stien, vykurovacích telies = podkrovie, I nadzemné podlažie, II nadzemné podlažie, suterén
- štvrťročné čistenie okien, sieti proti hmyzu = podkrovie, I nadzemné podlažie, II nadzemné podlažie, suterén
- dodržiavanie BOZP, PO
- zodpovednosť za dodržiavanie predpisov HACCP, SHP a ISO 22000
- základná hodinová mzda 3,58 € / hod + garantované 5% odmena hneď pri nástupe
Požadujeme
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- cit pre čistotu
- praktické myslenie
Benefity
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca v 2-zmennej prevádzke
- Voľné víkendy
- Zabezpečená teplá strava priamo na pracovisku
- Zákonné príplatky za prácu nadčas, prípadnú víkendovú prácu
- Možnosť kariérneho rastu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Floriánova 6, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: presov@grafton.sk
Tel.: (+421) 915 466 044